REC Kuch

Kuchnie Twoich marzeń...

Krótkie Zestawienie miesiąca (maja) naszej firmy

Napisane 31.05.2016 przez admin

Tagi: wydarzenia,

Koniec maja. No cóż. Maj to miesiąc mnóstwa zdarzeń. Podsumujmy go.. tak szybko nie wyrzucimy z pamięci wielu rzeczy, stworzyliśmy niestandardowy stół kuchenny na podstawie projektu naszego ulubionegoulubionego projektanta, Andrew Bowersa. Stół został zaprojektowany tak, aby był przenośny i łatwy do transportu, i można go łatwo zamontować, dzięki czemu doskonale nadaje się jako biurko lub stół. Stół ma wymiary 14 "szerokości, 17" długości i 8 "głębokości. Stół ma głębokie siedzisko 6" i głęboką podstawę 12 ". Stół ma głębokie szuflady 5" i głębokie szuflady 12 ". Górna część stół i podstawa stołu są wykończone solidnym czarnym wykończeniem. Stół jest wykonany w 100% z naturalnego drewna i jest wykonany z tych samych materiałów, co reszta stołu. Stół jest ręcznie wykonany w naszym studio i jest wykonany w całości z odzyskanego drewna z naszej firmy produkującej meble kuchenne. Będzie nie tylko świetnie wyglądać, ale sprawdzi się również jako dekoracja

9 wydarzeń:

01 maja 2016r.Zostaliśmy wyróżnieni w rywalizacji Juve Boundless Unleashed Virtuoso
06 maja 2016r.REC Kuch nawiązuje współpracę z klientem: Agenda Rack
07 maja 2016r.Nowy klient -
10 maja 2016r.Malejący Szkoleniowcy i Malejący Brygadziści - wieloodcinkowa elektroniczna rozgrywka motywująca
14 maja 2016r.Daliśmy kontrakt kolejnemu ekspertowi na 1/2 etatu: Krystian Szulc. REC Kuch wita!
16 maja 2016r.REC Kuch powiadamia, iż Baron Titanium nie jest od tego momentu naszym klientem. To była doskonała współpraca.
17 maja 2016r.Nowy klient -
22 maja 2016r.REC Kuch ma nowy oddział: Rybnik, ul. Częstochowska 5
23 maja 2016r.Nowy klient -

Obecne oferty na cyber poniedziałek

i urządzenia łazienkowe. Czarny piątek jest świetną okazją dla osób kupujących, sprzedających i handlujących sprzętem kuchennym i łazienkowym.

Czytaj więcej...

Losowy

Praca

Poszukujemy osoby do pracy w firmie zajmującej się meblami kuchennymi. Poszukujemy osoby do pracy w firmie zajmującej się meblami kuchennymi.

Czytaj więcej...